TOP 3: geriausi nešiojami kompiuteriai

PCMag.com žurnalistai sudarė geriausių nešiojamų kompiuterių sąrašą. Pristatau 3 geriausius.

Asus Chromebook Flip (C100PA-DB02)

Nešiojamas kompiuteris „Asus Chromebook Flip“ ypač vertinamas dėl savo dizaino, kuris, atrodytų, yra pasisavinęs visus įmanomus kitų nešiojamų kompiuterių dizaino teigiamus aspektus bei nuo šiol apjungia juos viename produkte. Be to, „Asus Chromebook Flip“ taip pat gali būti naudojamas kaip planšetinis kompiuteris, o kas svarbiausia užsienio apžvalgininkus stebina ne tik savo plonu korpusu, sparta bei gerai laikančia baterija, bet ir ypatingai konkurencinga 300 JAV dolerių neviršijančia kaina. Tačiau svarbu pabrėžti, kad „Asus Chromebook Flip“ yra parduodamas su „Chrome OS“ operacine sistema, todėl dažniausiai bus tinkamas tik bazinius poreikius turintiems vartotojams, kurie neturi poreikio naudoti specifinės su šia platforma nesuderinamos programinės įrangos. Skaityti visą apžvalgą (anglų kalba)

Lenovo ThinkPad T450s

Kaina Lietuvoje apie 1230€-2600€: 1a.lt, Fortakas.lt, skytech.lt, varle.lt

Verslo segmento atstovams vienas iš puikiausių šio rudens pasirinkimų – „Lenovo ThinkPad T450s“ nešiojamas kompiuteris. Bene pagrindinis šio nešiojamo kompiuterio privalumas, jį lyginant su konkurentų gaminiais, yra 1430 JAV dolerių kaina. Nors „Lenovo ThinkPad T450s“ kitiems verslo klasės nešiojamiems kompiuteriais nusileidžia baterijos darbo galimybėmis, užsienių apžvalgininkų ypatingai teigiamai yra vertinamas dėl integruotų jungčių skaičiaus bei jų įvairaus tipo, „hot-swappable“ tipo baterijos galimybių bei kitų darbą palengvinančių funkcijų, kuriomis, deja, tikrai negali pasižymėti konkurentų gaminiai. Skaityti visą apžvalgą (anglų kalba)

Alienware 15 (2015)

Kaina Lietuvoje apie 1550€-2500€: 1a.lt, Fortakas.lt, skytech.lt, varle.lt

Planuojantiems atsinaujinti kompiuterinių žaidimų mėgėjams neabejotinai reikėtų žvilgtelti į „Alienware 15“ nešiojamą kompiuterį. „Alienware 15“ pasižymi ne tik nepriekaištingu dizainu ar lengvai perkonfigūruojamu klaviatūros apšvietimu bei makro komandomis, tačiau taip pat maloniai stebina ypač ilgai laikančia baterija bei labai gera integruotų garsiakalbių garso kokybe. Be to, šis žaidimams skirtas nešiojamas kompiuteris pasižymi geru našumu. Vis dėlto jo galimybes galima dar labiau praplėsti įsigijus papildomą per USB jungtį prie „Alienware 15“ prijungiamą aksesuarą „Graphics Amplifier“, kuris leidžia prie kompiuterio prijungti kur kas didesniu našumu pasižyminčias išorines vaizdo plokštes. Skaityti visą apžvalgą (anglų kalba)

geriausi kompiuteriai

Pažymėta: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: