Apie Mane

Mano vardas – Laisvūnas, pavardė – Račkauskas. Nieko ypatingo tame nematau, taip mane nusprendė pavadinti tėvai ir tiek. Ilgai būtų galima analizuoti mano praeitį, net mano vardo ir pavardės lingvistinę ar metafizinę kilmę. “Žmogus – tai jo vardo sklaida.” – sakė vienas žymus rytų mistikas. Vėliau nuklystume į anatomiją (“Žmogus – tai jo anatomija.” – sakė Zigmundas Froidas), fizionomiją ir fiziognomiką… Galų gale atsidurtumėme begalinėje rekurentinėje sekos defliacijoje taip iš vietos niekur ir nepajudėję. Ir ką gali žinoti, galbūt toks blogas apie save ir nieką kitą būtų prasmingas. Galbūt… Deja, techienos – ne apie tai.

Šio tinklaraščio pavadinimo kilmė – angliškas portmanteau, sudarytas iš “technologijos” ir “naujienos”. Tikiuosi, jog techienos taps portalu, kuriame galėsiu jaukiai, saugiai ir informatyviai dalintis naujausiais technologiniais pasiekimais. Žinoma, kalbu ne apie savo individualius laimėjimus, o visos žmonijos kolektyvinius nuopelnus technologijų srityje.

Jei domiesi tuo, kas vyksta šiuolaikinio mokslo avangarde. Jei esi neabejingas ne tik iPad’ams ir iPhone’ams, bet retkarčiais pasidomi ir kvantine kompiuterija ar kol kas futurizmu tebeatsiduodančiomis realybės augmentacijos galimybėmis – šis blog’as kaip tik tau.

Sveikas atvykęs!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: